ya 1650 süper gerçekten de iyi iş çıkarmış benim

Admin

Administrator
Yönetici
gözümde harbiden çok iyi yani öyle bir Express vermesi benim için artı puan vereceğim Bir unsur oluyor yani Ortalama değer d80hp yesterday 85'e preslerde ve 81'in altına hiç düşmüyor arkadaşlar yüksek grafik ayarında Bu çok iyi açıkçası biraz daha ilerleyelim ısı değerleri bakacak olursak şu an ekran kartınız 72'de her şerde gayet normal %98 yeryüzü yüzyılda olduğunu belirtebilirim işlemci miz vs ryzen 2300x yüzde seksen %90 yüklü ulaşmış durumda hiçbir darboğaz söz konusu değil yani dört çekirdekli Bir işlemci için gayet güzel

arkadaşlar ve işlemcisi 72 derecelerde seyretmiş durumda Biraz daha ileri ondan sonra da zaten farklı bir oyuna geçeceğiz arkadaşlar op toplayamadım hadi hadi hadi hadi hadi Aynen neyse Shadow of the Tomb Raider oyunda gördüğünüz gibiydi 1650 süper şu an Harikalar yaratıyor bir sonraki oyunumuza geçelim şimdi Evet çok olur Tom clancy The Division 2 oyunu da Testere ekle diyordunuz Ben de Bu testte ekledim arkadaşlar 1650 süperle Tom clancy The Division 2 oyununu oynuyoruz grafikler oldukça iyi ortam bildiğiniz

dehşet Ama tabii ki yüksek ayarlarda oynamıyoruz bunu arkadaşlar 60-70 Express aralığında seyrediyor şu an ayarları göstereceğim sizlere patladı Burası Neyse görev olmuş Bayağı grafikleri yüksek olduğu şeyde bir sıkıntı çıkarmadı burada birileri var şurada bir eğlenelim ayarları göstereyim size şöyle bakıyoruz nerede video ayarları 1920'ye 1080 piksel değeri arkadaşlar grafik kalitesinde Tamam elimi Cuma çekmiş durumdayım ben çünkü ayarlarda oldukça Ekspres Grup getirebiliyor Çünkü boyunda çok yüksek grafikler mevcut Arkadaşlar bir