sevgimiz Tamam bir daha çık keskinlik oranlarında

Admin

Administrator
Yönetici
midyum seviyesinde tekrar girelim Şuraya bir bomba salonun bakalım aynen ölmediler ya bomba attım bu ne biçim bombaya bomba yine atıyorum bombayı iyi öldü ilerleyelim olmasına rağmen grafik gerçekten benim çok hoşuma gitti Harbiden iyiymiş yani şu The Division 2 oyununda Ben beğendim bu oyunu yani şurada ilerleyelim 66-70 ev fiyat aralığında seyrediyoruz hiçbir takılma yok gayet iyi işlemciniz %100 yüksek grafik ekran kartı masa yüzde ellerde seyrediyor Çünkü dediğimiz gibi ayarları düşürdük bu noktada Aslında biraz

işlemciniz Drop yediriyor diyebilirim ama böyle bir oyun için gayet normal Sizler Dilerseniz bunun resmini 2600 versiyonlu modelini alabilirsiniz Ben öneririm yani üst seviye oyunlar oynamayı çok tercih eden biri iseniz eğer o ne ya çok fena insan dolu içerisi Marvel oyun özürlüyüm ya yollarda patlatalım şarjör dolduralım 70'e fiyatın altına çok düşmüyor Bence güzel baksana da şu grafikleri ateşe ışıkların kalitesine harbi yapmışlar ya ben beğendim buradan nereye gidecekmişiz Biz Şuradaki kapıya gideceğiz tek sen hep piyasaya çıkıyor yer yer

ama ben bunu Tamam ile ortalama averaj yazdığı Derya 70 epey sokakta kalacağım arkadaşlar Ondan sonrasında ya bu oyunda gördüğünüz gibiydi Bence şimdi bir Battlefield 5 testi de yapalım tam olsun bir eksiğimiz olmasın çünkü Battlefield 5 siz olmaz Arkadaşlar gördüğünüz gibi 60 70 fiyat aralığında canavar gibi ynayabiliyoruz grafik kalitesi zaten en yüksekte Hadi şimdi son oyunu Musa Sizlerin de gördüğü gibi Battlefield 5 arkadaşlar Battlefield 5 te İlk girişte aldığımız epiyes oranları beni oldukça şaşırttı 75 80 lerde seyrediyoruz