ortalık yanıyor ya bildiğin Allah herkese haber verdiler

Admin

Administrator
Yönetici
ha Şişli yiyecekler bizi öldük Yapacak bir şey yok ama gördüğünüz gibi ortalama 70 epiyes aralığında Battlefield 5 te GTX 1650 süper ekran kartlı rahat bir şekilde oynayabildiği Arkadaşlar şimdi hiç vakit kaybetmeyelim Bence genel değerlendirme kısmına geçelim Evet oyun testleri gördüğünüz gibiydi itiraf etmem gerekirse 1650 süper ekran kartını Ben de ilk defa deneyim dedim Arkadaşlar bunun öncesinde gtx1650 test etmiştim fakat 1650 süper ile aralarında bu kadar fark olduğuna inanmıyorum ama gerçekten de gözlerini

görmüş oldum ve bu noktada sizlere bir tavsiyem de olacak Eğer Emir yatırımda ekran kartı tercih edecekseniz muhakkak 1650 serisinden itibaren süper kartlara yoğunlaşmaya Özen gösterin Arkadaşlar bir genel değerlendirme yapalım tüm notlarım bir Kağıda yazmış durumdayım tek epitelin üstünden geçelim tef boyunda Ben hem yüksek hem de orta ayarladı test ettim sizler için geldi Ben yüksek ayarlarda oynamayı tercih eden biriyim Ama sizler siesco gibi bir oyunda yüksek Ayarlara gerek yok abi öyle oynanmaz da

diyebilirsiniz birileri de denedik sizler için yüksek ayarlarda 160 ila 180 Express aralığında rahat bir şekilde oynadık sistemimiz yüzde seksen 100'de 85 binlere ulaştı ısı değerlerini S60 dereceleri gördüğü en fazla orta Ayarlara aldığımız zamansa siesco da 210 ile 250 ev fiyatları bul aşmışız profesörü kullanırız monitörde önemli bir unsur Ben 144 harfli k ile 1.00 monitörü kullanıyordum sizlerede tavsiyem 75 üstü bir monitör kullanmanız bu sistemle yani online Express oyunlarına yönlen biriyseniz muhakkak monitörde de güzel tercihler yapın